Kingmaker

החודשים הראשונים

העיר החלה לגדול והגיע הזמן לתת לה שם, והשם הנבחר הוא Greenport, שאמור לשקף את השאיפות שלכם לכך שהעיר תהפוך לעיר נמל גדולה ומשגשגת, אך שחיה בהרמוניה עם הטבע סביבה.
בחודש הראשון לקיומה של העיר תחת השם החדש החלטתם לקדם את הבניה של אזור מגורים נוסף על מנת לשכן את האוכלוסיה הנוכחית וזו שאתם מקווים שתגיע, וגם מגדל שמירה שיגן על העיר החדשה מפני כל צרה שלא תבוא. בנוסף, הגדלתם את השטח עליו שולטת הממלכה על ידי סיפוח האיזור בו גיליתם בעבר את הפנגבריז, הקמת דרך אליו, והפיכת השטח לחוות. בסוף החודש בגיע אליכם שליח קובולדי שנהנה מאוד מהכנסת האורחים שלכם, כששיכנתם אותו במערה ונתתם לו לאכול את היונים שבמצודה, והוא הודיע לכם שצ’יף סוטסקייל מתכנן להגיע לביקור רשמי בעוד חודשיים.
בחודש השני השתלטתם על שטח נוסף וגם אליו כבשתם דרך והקמתם בו חוות, ובעיר הקמתם את הנפחיה הראשונה.
בחודש השלישי החלטתם שגודל הממלכה שלכם כרגע הולם את צרכיכם, והתמקדתם בבנייה של של טחנת קמח לעיר.

בסוף החודש השלישי הגיע אליכם הביקור הדיפלומטי הראשון, אם כי לאו דווקא אחד שכולכם מתייחסים אליו ברצינות. צ’יף סוטסקייל הגיע בלוויית פמלייה מכובדת של קובולדים בני השבט, שאף ביצעו תרגילי סדר שהיו לא רעים. לקחתם אותו לחניכת הפונדק בשמו החדש, הקובולד האדום, דבר שנראה שגרם לצ’יף לנחת וגאווה. לאחר מכן הזמנתם אותו לטירה למשתה שאותו ארגנה במומחיות רבה סווטלנה. לאחר המשתה התיישבתם לדבר, וגיליתם שהצ’יף מצפה להיות שותף לבניין הממלכה, והוא אף השאיר איתכם נציג משלו – מיפמיפ, שהוא קובולד בעל יכולות הסתוות מרשימות, ושככל הנראה גדל בילדותו בסביבה עירונית בברבוי.

בחודש הרביעי בניתם את הבניין הראשון בעיר שאנשים דווקא לא רוצים לגור לידו – בית הבורסקאי.

בשלב הזה עצרנו. קבלו 100 נק"ן לכל אחד על ניהול הדיפלומטיה עם הקובולדים.

View
מזל טוב!
אלקיון נולדה, ועושה את צעדיה הראשונים

לאחר שהחבורה הביסה את הסטאג לורד וכנופייתו, קיבלתם מאדוני החרבות של ברבוי מנדט להקים בשטח הרצועה הירוקה ממלכה חדשה. לאחר דיונים רבים, ולאחר שבתחילה נראה שהממלכה החדשה עומדת להקרא Greendale, נקבע שמה כאלקיון, ממלכת האייל. להפתעתו הרבה, בוקסי מצא את עצמו עומד בראש הממלכה, ושאר חברי הקבוצה נטלו עליהם את התפקידים הבאים:

  • מונשיין נבחר לכהן כיועץ הראשי של הממלכה
  • אורסולה התמנתה להיות הגנרלית בראש צבא הממלכה
  • טריסטן הוא מעתה הכהן הראשי של הממלכה
  • לונק הוא שר הצדק והסדר של הממלכה

בנוסף, נמצאו מספר אנשים נוספים שאתם סומכים עליהם למלא תפקידים חשובים אחרים בממלכה:

  • אולג הסכים לקחת על עצמו את תפקיד שר אוצר, והתיישב במלוא כובד הראש לחשוב על ניהול התקציב של ממלכה חדשה.
  • לאחר שיחה ארוכה ותיאור מחודש אל התפקיד, סווטלנה הסכימה להפוך לדיפלומטית הראשית של הממלכה.
  • קסטן נכנס לתפקיד מפקד המשמר והגנות העיר אופן טבעי
  • אקירוס שמח מאוד שהצעתם לו תפקיד כלשהו, ולקח על עצמו את תפקיד רב המרגלים
  • לאחר לחץ מתון עד לא-כל-כך-מתון, ולאחר הבטחה למגדל משלו שירחיק אותו מהמולת העיר, בוקן הסכים (בחוסר חשק ובהרבה רטינות) להפוך להיות אחראי על כל ענייני הקסם והלמידה בממלכה

לאחר שיבוץ צמרת הממשל, התפניתם להתחיל להתעסק בבניין העיר (שכרגע עוד אין לה שם רשמי, ומכונה על ידי רוב העוסקים במלאכה פשוט כ"מצודת הסטאגלורד"). תוך זמן קצר החלטתם והפניתם את אנשי המלאכה שקיבלתם להכין את השטח ל, ולאחר מכן לבנות את, הבניין הראשון בעיר בעיר (ובממלכה).

על הקמת הממלכה, הכרזה על עיר הבירה, ושכנוע אנשים לשמש כשרים בממשלה שלכם, קבלו 800 נק"נ כל אחד.

View

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.